0

Tłumaczenia Ustne dla Przedsiębiorców z Indonezji

FullSizeRender (1)FullSizeRenderIMG_2847IMG_2848Tłumaczenia ustne podczas wizyty handlowej przedsiębiorców z Indonezji 11-16 maja 2015 -branża produkcji maszyn i urządzeń górniczych.

16 maja zakończyła się wizyta handlowa indonezyjskich przedstawicieli środowisk kupieckich z branży produkcji maszn i urządzeń górniczych. Misja handlowa odbywała się w województwie śląskim. Przedsiębiorcy z Indonezji mieli szansę lepiej poznać polski przemysł ciężki, odwiedzając siedziby wiodących polskich firm zajmujących się produkcją sprzętu górniczego, wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii dla kopalń nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.
Wśród gości z Indonezji znaleźli się decydenci i inwestorzy z Geohidro Utama Energi, Indonesian Chinese Entrepreneur Association (IChEA), Indonesia Bizniz Info, Ilham Treda Industri, Indomon Esa, Batu Besi Kencana czy Brantwood International Group. Do Polski przybył także przedstawiciel mediów indonezyjskich, reprezentantBeritasatu Media Group, dziennikarz poczytnego Globe Asia Magazine. Zaproszenie do Polski przedstawicieli największych indonezyjskich firm i instytucji, przedstawicieli przemysłu górniczego jest zasługą Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Dżakarcie.
Podczas wizyty w województwie śląskim tłumaczyliśmy podczas spotkania w siedzibach firm: KOPEX Machinery w Zabrzu, GONAR BIS Sp. z o.o. w Katowicach, FAMUR SA w Katowicach oraz Fabryka Maszyn Górniczych Niwka SA w Sosnowcu. Ponadto województwo śląskie zaprezentowało
Ponadto województwo śląskie zaprezentowało swój potencjał inwestycyjny i prężny rozwój poprzez organizację spotkania w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podczas którego kontrahenci z Indonezji poznali możliwości inwestycyjne w regionie.
Tłumaczyliśmy podczas spotkań B2B, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy katowickim Spodku. Na spotkaniach , które organizowany były w ścisłej współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Śląskiego oraz Centrum Obsługi Importerów i Eksporterów pojawili się między innymi przedstawiciele Tele-Fonika Kable, Glimarpol, Carboautomatyka, Eko-Win, Hydrotech, Wostal, Nitroerg, Bartec Polska, Wiromet, BSPL, Eltel, ZMUW Engineering i wiele innych.