0

Tłumaczenia Ustne dla Przedsiębiorców z Indii

IMG_2853IMG_2852Tłumaczenia ustne podczas wizyty handlowej przedsiębiorców z Indii 16-21 marca 2015 - branża produkcji urządzeń medycznych i aparatury pomiarowej.

W dniach 16-21 marca odbyła się wizyta handlowa hinduskich przedstawicieli środowisk kupieckich z branży produkcji sprzętu medycznego i aparatury pomiarowej. Misja gospodarcza miała miejsce w województwie łódzkim, Warszawie i Lublinie. Podczas wizyty handlowej odbyły się wizyty w siedzibach polskich firm, a także spotkania networkingowe z polskimi przedsiębiorcami, które mieliśmy okazję tłumaczyć .
Uczestnicy misji byli jednymi z największych dystrybutorów sprzętu medycznego w Indiach, a także dyrektorami szpitali i klinik. Podczas wizyty w województwie łódzkim goście udali się na spotkania w siedzibach firm MDH, Multimed i Hagmed. Ponadto uczestnicy misji zostali zaproszeni na spotkanie z Honorowym Ambasadorem Lodz Chamber of Commerce & Industry. Goście z Indii odbyli także wizytę w Łódzkim Parku Naukowo-Technologicznym, w trakcie której mieli okazję poznać możliwości rozwoju badań
medycznych.
Tłumaczyliśmy spotkania B2B z polskimi przedsiębiorcami w Lublinie, które organizowane było w ścisłej współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz Centrum Obsługi Importerów i Eksporterów. Tłumaczyliśmy osiągnięcia między innymi firm MediSept, SajSad, WasDab, Biomantis, AsMedica a także innym firmom zrzeszonym w Lubelskim Klastrze Medycznym .